OTI-groep

 

EuroJobs Logo T

Eurojobs. comis de grootste echt Europese vacaturesite, met gemiddeld meer dan 5 miljoen banen in Europa. Deze vacaturebank dient het doel om de werkloosheid terug te dringen, omdat werkgelegenheid een van onze belangrijkste prioriteiten is, Eurojobs integreert goed in onze doelstellingen. Deze groeiende website zal mensen in heel Europa helpen een baan te vinden.

Eurojobs voert samen met OTI Group verschillende onderzoeksprojecten uit om de behoeften van de werkgever en de werkzoekende beter te begrijpen, educatieve programma's op te zetten en ons online platform te verbeteren om onze gebruikers betere diensten aan te bieden.

Eurojobs zal ook verschillende banenbeurzen in heel Europa plannen, bekijk onze evenementensectie voor updates en informatie.

 

thimame Logo T

Thimame.comis onze online superstore met meer dan 40.000 producten, van schoolspullen tot huishoudelijke apparaten, sieraden en geweldige cadeau-ideeën.

Thimame is niet alleen een superstore, maar ook een kans voor nieuwe ondernemers om hun eigen winkels op het Thimame-platform te openen en hun producten te verkopen, waarbij ze advies en ondersteuning bieden aan alle nieuwe bedrijven.

Thimame heeft een geweldig herinneringssysteem ingebouwd om ervoor te zorgen dat je nooit meer een speciale gelegenheid vergeet.

Alle opbrengsten van Thimame gaan naar onze OTI Charity om de verschillende programma's en projecten die we ondersteunen te ondersteunen.

 

Logo JobsToDo T

JobsToDois onze on-demand marktplaats die freelancers en bedrijven eindeloze mogelijkheden biedt. JobsToDo richt zich primair op de Europese markt. Doorgaand met onze prioriteit van werkgelegenheid, helpt JobsToDo veel mensen om zelfstandige te worden, hun eigen tijd en diensten te beheren, terwijl bedrijven kunnen betalen voor wat ze nodig hebben wanneer ze het nodig hebben.

Net als alle dingen groeien we mee met de tijd en de behoeften van het publiek. JobsToDo ondergaat momenteel een grote upgrade om nieuwe diensten en opties op te nemen voor zowel freelancers als werkgevers.

 

OTI T

One Terrene International(OTI) is onze liefdadigheidsinstelling en onafhankelijke non-profit- en niet-gouvernementele organisatie die een verscheidenheid aan liefdadigheidsdoelen en projecten implementeert met betrekking tot onderwijs, opleiding en werkgelegenheid. OTI onderneemt ook een verscheidenheid aan onderzoeksprojecten.

 

 otict t- OTI Community-token("OTICT" en de bijbehorende diensten)

In 2021, kijkend naar de verwoesting die in de wereld plaatsvindt, van COVID, toenemende werkloosheid, toenemend aantal daklozen, bosbranden, overstromingen en de lijst gaat maar door, realiseerden we ons dat hoewel we bijdragen aan helpen waar we kunnen, we andere moeten vinden middelen om mensen in nood te helpen. Onze gemeenschappen staan te popelen om elkaar te steunen naarmate de situaties in de wereld verslechteren. Het wordt steeds moeilijker voor mensen om goede doelen te steunen zonder dat dit een financiële last voor hen is.

Om deze reden hebben we verschillende opties onderzocht en besloten om de wereld van cryptocurrency te betreden, ons eigen ecosysteem van cryptocurrency te creëren, waardoor onze gemeenschappen onze doelen kunnen ondersteunen en er iets voor terugkrijgen.

OTICT is nu beschikbaar opGecentraliseerde uitwisselingen.

 OTI Media T

OTI Mediais geboren uit noodzaak, zowel de behoeften van de markt als het talent.  Nu de online wereld steeds populairder wordt, is de behoefte aan diensten in deze arena net gegroeid, net als de lijsten met getalenteerde individuen die aan deze eisen kunnen voldoen, maar helaas nog steeds werkloos zijn.  Wij hebben gemaaktOTI Media, een initiatief vanOTI-groep, een sociale onderneming die is ontworpen om beide partijen te helpen.

We hebben een groep getalenteerde individuen bij elkaar gebracht, in staat om de beste services op het gebied van media en online services aan te bieden en gemaakt door OTI Media.  AangebodenDienstenbestaan uitGrafisch Ontwerp & Animatie,Webdesign,Video bewerking,Multimedia ontwerp, naarRadio-/tv-/webreclame,Afhandeling van sociale mediaen alles daar tussenin.

OTI Media is uitgegroeid tot een kernwerkgever voor getalenteerde mensen op het gebied van informatietechnologie en design en een belangrijke dienstverlener voor de industrie.  Met een steeds groter wordende talentenpool en serviceprofiel is OTI Media uw volgende halte voor geweldige media-inhoud.

 

 OTI Radio T

OTI-radiois een initiatief van OTI, om mensen op te leiden en op te leiden die geïnteresseerd zijn in online radio-uitzendingen en het maken van hun eigen radioprogramma's. Het radiostation is een online radiostation dat een grote verscheidenheid aan muziek van over de hele wereld speelt en tegelijkertijd interessante talkshows organiseert die worden georganiseerd door jongeren en andere mensen die geïnteresseerd zijn om meer te weten te komen over uitzendingen en radio.

OTI Radio organiseert het hele jaar door verschillende trainingsprogramma's voor mensen die geïnteresseerd zijn in het verwerven van deze vaardigheid. De trainingsprogramma's lopen van 2 dagen tot 2 weken met als eindresultaat een eigen show van 2 uur na afronding van het trainingsprogramma.

OTI Radio nodigt ook mensen met evenementen, oorzaken en informatie uit om gaststerren te zijn in onze shows.

 

 OTI Travel T

Bij OTI Group reizen we veel, en voor de meeste van onze activiteiten en projecten moeten mensen ook reizen.  We hebben altijd een filosofie gehad van "waarom meer betalen" als het om reizen gaat.  Om hiermee om te gaan, hebben we het OTI Travel-initiatief opgericht.  Biedt u betaalbare reismogelijkheden, accommodatie en zelfs activiteiten zoals rondleidingen, tickets en nog veel meer op één centrale site.

Dus, de volgende keer dat je ergens heen moet, probeer het eensOTI-reizenen vind de meest betaalbare opties voor al uw reisbehoeften.

 

 OTI Verse T

OTI-vers (Rove,Open zee)

Om bij de tijd en de technologische vooruitgang te blijven, hebben we besloten om ons aan te sluiten bij de Metaverse, omarmen wat we weten en in het onbekende springen.  OTI creëerde zijn eigen Metaverse, genaamd OTI Verse, met 751 werelden om te beginnen met een geweldig uitbreidingsplan.  We hebben kunstenaars en enthousiastelingen aangemoedigd om deel te nemen aan onze reis door een verscheidenheid aan #NFT's voor deze #Metaverse te creëren, van prachtige kunstwerken tot virtuele ruimtes waar ieder van ons van kan genieten.

Ga mee op onze reis naar de Metaverse en help ons pionieren op dit nieuwe terrein.

Alle opbrengsten van onze Metaverse zullen echte mensen in nood helpen, van werkgelegenheid tot huisvestingsprojecten.

 

 OTI Education T

OTI Onderwijs, richt zich op onderwijs en biedt een verscheidenheid aan educatieve programma's, e-cursussen en projecten voor mensen van alle leeftijden, inclusief activiteiten voor Long Life Learning.

OTI Education heeft ook een online leerplatform met meer dan 500 online cursussen. Via dit platform kunnen ook andere docenten en trainers hun cursussen aan het publiek aanbieden.

 

 OTI Chef T

OTI-kokheeft twee hoofddoelstellingen, ten eerste om onze cultuur te behouden en te promoten door middel van voedsel, culinaire kunsten en tradities en ten tweede om chef-koks op alle niveaus te helpen bij het vinden van werk.

OTI Chef heeft een verscheidenheid aan projecten in heel Europa geïnitieerd, waarbij verschillende culturen worden samengebracht en mensen met verschillende culturen en achtergronden worden geholpen om elkaar en elkaars culturen te leren kennen.

OTI Chef Beheert het merk OTI Café, dit zijn cafés in al onze jeugdcentra.OTI Cafe T

 

 OTI Culture T

Zonder cultuur zijn we niets.  Het is de geschiedenis die ons heeft gevormd tot de mensen die we vandaag zijn, het is de vingerafdruk die ons definieert als mensen en het is de voetafdruk die onze toekomst zal onthullen.

OTI Culture heeft als doel culturen van alle mensen over de hele wereld te behouden en te delen, zodat we kunnen begrijpen waar we vandaan komen en waar we naartoe gaan, ons helpen verschillende mensen te leren kennen, de overeenkomsten te omarmen en te leren van de verschillen.

Of het nu gaat om het voedsel dat we eten of de kunst die ons herinnert aan onze geschiedenis, alle vormen van cultuur zijn belangrijk voor ons en vooral het onderwijzen en delen van culturen.

OTI Culture onderneemt verschillende projecten om cultuur te verkennen en te behouden, bekijk onze evenementenkalender voor evenementen in jouw regio.

 

 OTI Youth T

Onze jeugd is onze toekomst.  In een snel veranderende wereld met constant veranderende waarden, systemen en technologieën is het onze prioriteit om de behoeften van onze jongeren te begrijpen en hen de tools en opleiding te bieden die ze nodig hebben om te slagen, zodat we de wereld voor hen kunnen realiseren, zodat ze kunnen onze nalatenschappen voortzetten en hun eigen nalatenschap creëren.

De eisen die aan onze jeugd worden gesteld, zijn toegenomen en het is ons doel om hen bij te staan door hen begeleiding, kennis en ervaring te bieden, zodat ze het beste uit zichzelf kunnen halen.  Ervoor zorgen dat alle jongeren toegang hebben tot onderwijs en fundamentele mensenrechten, dat alle jongeren gelijk vertegenwoordigd zijn en dat hun stem wordt gehoord.

OTI Jeugdwerkt met jongeren van 5 tot 30 jaar en biedt een verscheidenheid aan workshops, seminars, educatieve programma's en projecten.

 

 

 

 PlanetEarth Logo T

Planeet aarde horlogeis een initiatief vanOTI-groepdie onze planeet bewaakt door te zoeken naar milieuproblemen. Het project bestaat uit mensen van over de hele wereld die geven om onze planeet en ons milieu.

Planet Earth Watch is meer een doel, waar iedereen zich bij kan aansluiten en de informatie over problemen en zelfs goede dingen kan bijwerken. Als er problemen worden vastgesteld, sturen we een team van vrijwilligers om te helpen of informeren we de juiste autoriteiten. Indien nodig zullen we indien nodig ook juridische stappen ondernemen.

 

 Smilify Logo T

Smilify.euis een initiatief dat de gemeenschappen helpt die dit het meest nodig hebben, het stelt iedereen in staat om een donatie te doen aan elk doel dat ze samen met ons willen steunen, en in ruil daarvoor geven we je een badge waarop staat dat je iemand een glimlach hebt gegeven. Sommige van deze badges zullen NFT's zijn en u zult ze voor altijd bezitten. Elke cent die door OTI is opgehaald in zijn smilifycampagnesgaat om mensen in nood te helpen, dus elke keer dat u een bedrag doneert, geeft u iemand een reden om te glimlachen.

Glimlachen zou voor ons allemaal gratis moeten zijn en we zouden allemaal reden moeten hebben om te glimlachen. Bij OTI geloven we dat glimlachen belangrijk is, en iemand anders een reden geven om te glimlachen is het grootste geschenk dat we kunnen geven. We hebben Smilify opgericht, een initiatief dat onze gemeenschappen helpt redenen te hebben om te glimlachen, en we geven een glimlach terug.

Help ons de wereld meer te laten glimlachen.